Wyścigi na torze Słomczyn

Wyścigi na autodromie to niezwykle interesujące zajęcie dla wielu kierowców. Widowisko jakie można tu zobaczyć daje niezwykłą dawkę adrenaliny, którą zapamięta się do końca życia. Niezwykłym zainteresowaniem wśród wielu fanów wyścigów samochodowych cieszy się obiekt sportowy w Słomczynie.

Tor Słomczyn kojarzy się wielu osobom z ciekawie zorganizowanymi zawodami na których można zobaczyć międzi innymi rallycross. Jest to jedna z dyscyplin sportowych, która rozwija się od niedawna.
Długość tego toru wynosi około tysiąc dwieście metrów przy szerokości do szesnastu metrów. Z kolei nawierzchnia na nim została wylana nowoczesnym asfaltem.

Tor wyścigowy Słomczyn – ranga oraz prestiż

auto na torze słomczyn

Na obiekcie sportowym w Słomczynie można zorganizować wiele ciekawych imprez sportowych do najpopularniejszych należą: Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Pucharu Europy Centralnej w Rallycrossie. A także Mistrzostwa Polski.
Konfiguracja tego autodromu umożliwia organizatorom przeprowadzenie szereg kombinacji w zorganizowaniu ciekawych treningów oraz imprez sportowych. Tor kartingowy i samochodowy są jedną całością, dzięki czemu zawody dla gokartów, rallycrossu i super moto można zorganizować bez problemu. Ten nowoczesny autodrom posiada zadaszoną trybunę oraz około 600 miejsc dla kibiców.

Przejazd na torze Słomczyn – idealny pomysł na prezent

Chcąc sprawić bliskiej osobie wielką radość, warto podarować jej voucher, który uprania do skorzystania z przejazdu po torze. Jest to idealny pomysł na prezent dla osób uwielbiających szybką jazdę sportowym samochodem.
Taki podarunek pozwala wybrać obdarowanemu kierowcy ulubiony model samochodu. Dowiedz się więcej na https://www.autonator.pl/tor/slomczyn