Tor wyścigowy Łódzi – idelana rozrywka dla fanów szybkiej jazdy samochodowej

Jazda po torze samochodowym zapewnia niesamowitą rozrywkę oraz sporą dawkę adrenaliny. Warto zatem pozwolić sobie na odrobinę przyjemności i luksusu i skorzystać z oferty, jaką oferuje tor wyścigowy Łódź. 

Tor wyścigowy w łodzi –  szybka i niezapomniana jazda 

Tor położony w Łodzi należy do jednego z najmłodszych torów wyścigowych znajdujących się w naszym  kraju. Jego ogromną zaletą jest dogodne położenie. Leży on bowiem w centralnej części Polski. Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź jest jedynym z tego typu obiektem znajdującym się w całym województwie łódzkim. 

Niezapomniane atrakcje na torze samochodowym w Łodzi

Na fanów szybkiej jazdy czeka tutaj mnóstwo atrakcji. Tor ten daje bowiem możliwość w pełni bezpiecznej oraz niezwykle szybkiej jazdy wybranym samochodem sportowym. Z jazdy po torze bardzo często korzystają nie tylko fani szybkiej samochodów osobowych lecz także  motocykli oraz gokartów.

Cały obiekt składa się z nitki toru, dwóch płyt poślizgowych oraz budynku, w którym znajduje się ekskluzywna sala konferencyjna oraz kawiarnia. I co więcej tor ten został wyposażony w nowoczesny system pomiaru czasu Tag Heuer. 

W tym niesamowitym miejscu bardzo często organizowane są różnorodne spotkania oraz i imprezy  arówno dla osób prywatnych, jak i wielu firm.

Długość tego toru wynosi 1,05 km , natomiast szerokość waha się w granicach od 8 do 12 metrów. W czasie jednego okrążenia każdy kierowca przejeżdża przez siedem  zakrętów o różnorodnym stopniu ostrości. Tor ten zapewnia niesamowitą atrakcję, która to na długo pozostaje w pamięci każdego fana szybkiej jazdy samochodowej.

Więcej informacji na temat łódzkiego toru znajdziesz tutaj: https://go-racing.pl/164-tor-lodz