Nowoczesne opony na zimę

Opony zimowe muszą spełniać szereg norm oraz odpowiadać na oczekiwania klientów, aby można było uznać, że są one godne polecenia. Takie właśnie są opony Dębica Frigo HP2 (dostępne np. na SklepOpon.com), które świetnie się sprawdzają w praktycznie każdych, zimowych warunkach.

Nowy model opony od Dębica

Dębica Frigo HP2 opinie otrzymała fantastyczne – nic w tym dziwnego, skoro została ona stworzona na bazie swojej poprzedniczki, bardzo popularnej wśród użytkowników samochodów. Warto podkreślić, że opony zimowe mają obecnie bardzo ciężką pracę do wykonania – muszą nie tylko doskonale się zachowywać na nawierzchniach śliskich i zaśnieżonych, ale również dawać poczucie kontroli i bezpieczeństwa także na nawierzchnia mokrych. Jaki zatem model będzie najodpowiedniejszy na zimę? Właśnie Dębica Frigo HP2, która z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Dębica Frigo HP2 i jej krótka charakterystyka

Nowy model od Dębica to opona przeznaczona dla samochodów o wysokich osiągach. Jej nowoczesny, pogłębiony bieżnik został wyposażony w całą masę krawędzi tnących, które wręcz wgryzają się w śnieg zapewniają doskonałą przyczepność i poczucie kontroli nad pojazdem. Dodatkowo inżynierowie Dębica wyposażyli oponę w samoblokujące się lamele, które wgryzają się w śnieg i sprawiają, że auto doskonale się prowadzi nawet w przypadku stromych, zaśnieżonych zboczy czy krętych zakrętów. Wszystko to sprawia, że kierowcy mogą czuć się bezpiecznie prowadząc swój samochodów w nawet najgorszych warunkach atmosferycznych.