Najlepszy autodrom w Polsce

W odległości około 40 kilometrów od centrum Warszawy zlokalizowany jest nowoczesny  asfaltowy tor samochodowy Słomczyn. To tutaj każdy rajdowiec samochodowy może pozwolić sobie na niesamowitą jazdę wybranym wozem sportowym, która to na długo pozostanie mu w pamięci. 

Tor wyścigowy Słomczyn – dogodna lokalizacja 

Tor wyścigowy w Słomczynie znany jest wszystkim fanom brawurowej jazdy samochodowej przez dziesiątki długich lat. Niemniej dziś dzięki modernizacji, która to ostatecznie zakończyła się we wrześniu 2016 ten niezwykle nowoczesny autodrom cieszy się ogromną popularnością. W wyniku gruntownych prac został połączony tor samochodowy z kartingowym, dzięki czemu właściciele mogą pozwolić sobie na organizację interesujących zawodów oraz treningów.

trasa słomczyńskiego toru wyścigowego

Obecnie ten podwarszawski obiekt zalicza się do najlepszych w całej Polsce oraz należy do czołówki najnowocześniejszych  torów w całej Europie. Na jego niesamowitą popularność w dużym stopniu wpływa nie tylko bogate wyposażenie, lecz także dogodne położenie. Do toru w Słomczynie można dojechać w prosty sposób trasą nr 50 od strony Góry Kalwarii, z obwodnicy Słomczyna, oraz trasą S7, korzystając wówczas ze zjazdu na trasę nr 50.

Bogate wyposażenie  autodromu w Słomczynie

Konfiguracja pętli samochodowej oraz kartingowej daje ogromne możliwości wszystkim miłośnikom wyścigów samochodowych. Na obiekcie tym nie brakuje także dobrze rozbudowanej infrastruktury. Znajdują się tutaj bowiem nowoczesne sale szkoleniowe, biuro z salą na odprawę oraz wszystkie niezbędne media. 

Autodrom w Słomczynie to wielofunkcyjny obiekt, który obejmuje nowoczesny tor samochodowy, tor kartingowy oraz tor rallycross. 

Tor kartingowy stwarza doskonałe warunki dla szkół jazdy i flot, które to pragną podnosić umiejętności swoich kierowców.