Tor Ułęż

Tor Ułęż jest wyciągowym torem na którym odbywa się w ciągu roku mnóstwo ciekawych motoryzacyjnych imprez, które z pewnością ogromnie zachwycą nie jednego wielkiego fana tej dziedziny. Po zakupie specjalnego vouchera można również odbyć jazdę w tym miejscu. Taki voucher może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, będącej wielkim pasjonatem wszystkiego co z motoryzacją związane.

Moto Park Ułęż

tor ułęż

Moto Park Ułęż jest idealnym wręcz miejscem dla wszystkich tych, którzy poszukują doskonale wyposażonej i zorganizowanej bazy szkoleniowej, która dodatkowo ma do swojej dyspozycji dość pokaźnych rozmiarów otwarty teren. Dzięki dużej przestrzeni i odpowiedniej organizacji, Tor Ułęż będzie doskonały między innymi do organizacji różnego rodzaju imprez z udziałem kibiców, zamkniętych imprez czy szkoleń z doskonalenia jazdy. Możliwości tu jest naprawdę bardzo dużo, z czego coraz chętniej korzysta znacznie więcej osób.

Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy Tor Ułęż

W przypadku Moto Park Ułęż warto wiedzieć, że jest to także kwalifikowany Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy (od 30 maja 2011 roku). W tym miejscu istnieje możliwość doskonalenia techniki swojej jazdy w zakresie następujących kategorii: A, B, BE, C, CE, D oraz DE. Zgodnie z ustawą (obowiązującą od dnia 17 listopada 2006) tylko zarejestrowane ośrodki mają uprawnienia do prowadzenia zajęć doskonalenia jazdy (taki stosowny wpis posiada oczywiście Moto Park Ułęż).